16
lut
2017

(Przerywnik) Ruszył kanał YT z filmami

Hej. Następna notka powinna ukazać się jutro (tj. 17.II) – krótka przerwa wynika z intensywnego dłubania przy filmach z Ambue Ari. Żeby się zmotywować wyznaczyłem sobie deadline i udało się, po paru miesiącach poślizgu udało się wystartować, odcinki będą pojawiać się kilka razy w tygodniu przez kilka miesięcy. Jeśli chcesz zobaczyć to, o czym czytasz tu na blogu, to zapraszam do subskrypcji mojego kanału YT – poniżej trailer na zachętę. Odcinki będę też umieszczał na podstronie bloga:  http://animalus.eu/maciej-w-dzungli/

Miło mi też móc napisać, że patronat medialny organizować będzie już wkrótce Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
Możecie im podziękować lajkiem i wsparciem ;)

https://www.facebook.com/fundacjaviva/

 

 
6 Responses

  1. Mam niestety taki defekt, że jak się na czymś skupie to reszta świata przestaje istnieć – jak zacząłem dłubać przy filmach tak nie mogę się od tego oderwać :/ Ciężko powiedzieć kiedy będzie iskra i notka – nie chcę pisać nawet ogólnie kiedy, bo jak widać wyżej mam poślizgi i później wstyd :0 Być może dzisiaj w nocy będę miał zastrzyk weny, albo dopiero za tydzień, potraktujmy tę przerwę jak przerwę między sezonami w serialu, a jak wróci to wrzucę w ramach wynagrodzenia kilka na raz i będzie szło dalej :)

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.